Zamów teraz online:
KAWIARNIA
KAWIARNIA

KAWIARNIA

Miodowa Cafe to doskonałe miejsce spotkań przy dobrym ciastku i kawie. Lokalizacja cukierni u zbiegu ulic Senatorskiej i Miodowej sprawia, że Miodowa Cafe stanowi idealny punkt spotkań zarówno dla Warszawiaków chcących zrelaksować się w przyjaznym otoczeniu jak również dla turystów szukających miejsca do odpoczynku.

Miodowa Cafe urządzona jest w ciepłych pastelowych kolorach, nadających XVI wiecznym wnętrzom przytulnego charakteru. Do dyspozycji Gości są 3 sale o różnej wielkości, a dzięki dużym oknom można rozkoszować się widokiem na Stare Miasto.


„Miodowa Cafe” – niepowtarzalna kawiarnia.
Stare Miasto, Warszawa ul. Miodowa.
Przedwojenny klimat, retro kawiarnia, Starówka.

„Miodowa Cafe” to nie tylko kawa. Szeroki wybór herbat, obłędne ciasta i komfortowe wnętrze. Okna, z których możesz podziwiać Stare Miasto. To wszystko sprawia, że jesteśmy wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy.

Stare Miasto, kawiarnia w dobrej lokalizacji.
Starówka – kawiarnia „Miodowa Cafe”.

Mieścimy się w sercu Warszawy, na Starówce. I nie walczymy z tradycją. Dbamy o każdy szczegół, byś poczuł klimat historii. Świadomi wyjątkowości miejsca, w którym się znajdujemy, rezygnujemy z nowoczesnego, krzykliwego wystroju. Inspiruje nas jasność i spokój.

Dobra Kawa, Stare Miasto, kawiarnia z duszą.
Kawiarnia Starówka – „Miodowa Cafe”.

Jeśli kawa, to tylko ta najlepsza. Dobieramy ją z najwyższą starannością, byś mógł cieszyć się jej smakiem i aromatem. A jeśli kawa, to i ciacho. Domowe, naturalne i nieziemsko pyszne.