Zamów teraz online:
MIODOWA

MIODOWA

Cukiernia Miodowa, mieści się w lewym skrzydle Hotelu Bellotto u zbiegu ulic Senatorskiej i Miodowej.

Miodowa to miejsce, w którym historia łączy się z nowoczesnością. W XVIII wieku mieściła się tu słynna cukiernia i lodziarnia rzymskiego nuncjusza papieskiego Carluzzo Palmoniego, uważana za najlepszą w Warszawie.

Szef Cukierni zaskakuje miłośników słodyczy nowym konceptem cukierniczym na warszawskim rynku.

Specjalnością naszej cukierni jest bardzo dobrze znany naszym gościom Tort Bellotto.

Ten czekoladowy specjał zachwyci każdego. Mocno czekoladowy mus, chrupiąca pasta z orzechów laskowych oraz oryginalna francuska prażynka pailleté feuilletine połączone z czekoladowym biszkoptem oraz kruchym ciastem czekolodowo-migładłowym to nie lada gratka nie tylko dla miłośników czekolady.

Miodowa to doskonałe miejsce spotkań przy dobrym ciastku i kawie. Lokalizacja kawiarni u zbiegu ulic Senatorskiej i Miodowej sprawia, że Miodowa stanowi idealny punkt spotkań zarówno dla Warszawiaków chcących zrelaksować się w przyjaznym otoczeniu jak również dla turystów szukających miejsca do odpoczynku.

Miodowa urządzona jest w ciepłych pastelowych kolorach, nadających XVI wiecznym wnętrzom przytulnego charakteru. Do dyspozycji Gości są 3 sale o różnej wielkości, a dzięki dużym oknom można rozkoszować się widokiem na Stare Miasto.

Miodowa to szeroki wybór kaw, herbat, obłędne ciasta i komfortowe wnętrze. Okna, z których możesz podziwiać Stare Miasto. To wszystko sprawia, że jesteśmy wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy.

MIODOWA